ORGANIZACIJA SKLADA /STIKI

 

Sedež

Štefanova 5, 1000 Ljubljana
p.p. 1699

Tel 01/ 24 10 506

E-pošta info@jskd.si

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizacijska shema

klikni

 

Direktor

 

 

mag. Marko Repnik

direktor

E: marko.repnik@jskd.si

SPLETNA STRAN

Suzana Anderlič

 

Suzana Anderlič

vodja glavne pisarne

JSKD, Štefanova 5, 1000 Ljubljana
T: 01/ 24 10 506
E: suzana.anderlic@jskd.si

 

Pomočniki direktorja

Milena Derlink

pomočnica direktorja za finance

T: 01/ 24 10 504

E: milena.derlink@jskd.si

mag. Urška Bittner Pipan

pomočnica direktorja za program

trenutno jo na določenih projektih nadomešča Maja Papič (01/ 24 10 502)

T: 01/ 24 10 521

E: urska.bittner@jskd.si

Marjeta Turk

 

Marjeta Turk

pomočnica direktorja za splošne zadeve

T: 01/ 24 10 524

E: marjeta.turk@jskd.si

Maja Papič

vodja programske službe

T: 01/ 24 10 502

E: maja.papic@jskd.si

 

 

Producenti




Tjaša Ferenc

folklorna dejavnost

trenutno jo nadomešča
Anja CIZEL

T: (01) 24 10 533
E: tjasa.ferenc@jskd.si

SPLETNA STRAN

Monika Ivančič Fajfar



Monika IVANČIČ FAJFAR

producentka za likovno dejavnost

T: (01) 24 10 515
E: monika.ivancic-fajfar@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

Daniel Leskovic

producent za instrumentalno glasbeno dejavnost

T: (01) 24 10 532
E: daniel.leskovic@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

Mihela Jagodic

producentka za zborovsko glasbo

trenutno jo na določenih projektih nadomešča
Tanja Svenšek (01) 24 10 525

T: (01) 32 07 791
E: mihela.jagodic@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

Nina Meško

producentka za ples

T: (01) 24 10 522
E: nina.mesko@jskd.si

SPLETNA STRAN

Jan Pirnat


Jan Pirnat

producent
za gledališko dejavnost

T: (01) 24 10 528
E: jan.pirnat@jskd.si

SPLETNA STRAN


mag. Barbara Rigler

producentka
za literarno dejavnost

T: (01) 24 10 516
E: barbara.rigler@jskd.si

SPLETNA STRAN


Matjaž Šmalc

producent za filmsko dejavnost

T: (01) 24 10 511
E: matjaz.smalc@jskd.si

SPLETNA STRAN

 

 

Vodje koordinacij

 

 

Petra Ravnihar

vodja Koordinacije Gorenjska

T: 04 201 37 33
E: petra.ravnihar@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

Matija VARL

vodja Koordinacije Maribor

T: 02 234 21 17
E: matija.varl@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

Iva Ferlinc

vodja Koordinacije Ptuj

 

T: 02 749 39 73
E: iva.ferlinc@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

Robert Preglau

vodja Koordinacije Koroška

T: 02 872 35 81

E: robert.preglau@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

Silva Seljak

vodja Koordinacije S. Primorska

T: 05 380 11 70
E: oi.tolmin@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

Nina MAVEC KRENKER

vodja Koordinacije Celje

 

T: 03 897 33 60
E: oi.velenje@jskd.si

     
 

 

Mateja Palčič

vodja Koordinacije J. Primorska

T: 05 663 13 82

E: oi.koper@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

Mira Rebernik Žižek

vodja Koordinacije Pomurje

T: 02 584 97 87

E: oi.ljutomer@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

Andreja Repar

vodja Koordinacije Osrednja Slovenija

T: 01  230 05 70
E: oi.ljubljana@jskd.si

Povezava na spletno stran

     
 

 

Simona Rožman Strnad

vodja Koordinacije Dolenjska, Bela Krajina in Posavje

Tel: 07/ 49 90 650

E-pošta: oi.brezice@jskd.si

Povezava na spletno stran

 

Strokovni sodelavci

 

Franci Cotman

strokovni delavec

Tel: 01/ 24 10 523
E-pošta: franci.cotman@jskd.si

 

Miha Klep

strokovni delavec

T: 01/ 24 10 529

E: miha.klep@jskd.si

 

David Kraševec

strokovni delavec za pripravo kulturnih projektov

Tel: 01/ 24 10 517
E-pošta: david.krasevec@jskd.si

 

 

 

Irena Kržan

samostojna strokovna svetovalka za projekt ESS

Tel: 01/ 24 10 510
E-pošta: irena.krzan@jskd.si

 

 

Matej Maček

samostojni strokovni svetovalec

T: 01/ 24 10 518

E: matej.macek@jskd.si

 

Tanja Svenšek

strokovna sodelavka za zborovsko glasbo

Tel: 01/ 24 10 525
E-pošta: tanja.svensek@jskd.si

 

 

 

David Stupica

organizator kulturnega programa

Tel: 01/ 24 10 527
E-pošta: david.stupica@jskd.si

 

 

 

ODNOSI Z JAVNOSTMI

Maja Čander

zunanja sodelavka, Kreativna baza, Zavod za promocijo in razvoj kulture

E-pošta: jskd.pr@gmail.com

 

 

Finančno računovodska služba

 

 

Katja Hameršak

finančni referent

T: 01/ 24 10 513
E: katja.hamersak@jskd.si

 

 

 

 

Katja Kmetič

finančni referent

T: 01/ 24 10 519
E:katja.kmetic@jskd.si

 

 

 

Simona Veber

finančni referent

T: 01/ 2410 526
E: simona.veber@jskd.si

 

 

Ingrid Vodopivec

finančni referent

T: 01/ 2410 512
E: ingrid.vodopivec@jskd.si

 

Projekt Europa Cantat Festival 2021

 

 

mag. Urška Bittner Pipan

organizacijska vodja projekta

T: 01/ 24 10 521
E: urska.bittner.pipan@ecljubljana2021.si

 

Mihela Jagodic

programska  vodja projekta

T: 01/ 32 07 791
E: mihela.jagodic@ecljubljana2021.si

 

Joži Vovk

vodja glasbene pisarne EC

T: 01/ 320 95 571
E: jozi.vovk@ecljubljana2021.si

 

Anja Trilar

vodja festivalske pisarne EC

T: 01/ 2410 530
E: anja.trilar@ecljubljana2021.si

 

Miha Banovec

vodja produkcijske pisarne EC

T: 01/ 32 09 572
E: miha.banovec@ecljubljana2021.si

 

Matej Primožič

vodja komunikacijske pisarne EC

T: 01/ 24 10 573
E: matej.primozic@ecljubljana2021.si

 

Nika Rožanc

komunikacija EC

E: nika.rozanc@ecljubljana2021.si